ВІЗИТКА ШКОЛИ

У центрі села Войтове вирізняється споруда місцевої середньої школи. Затишні кабінети, світлі коридори, актова та спортивна зала - все до послуг учнів та вчителів. Будівництво її розпочалося у 1980 році, а відкриття відбулося 1 вересня 1982 року. Сьогодні у цій споруді розмістився навчально виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок».

«Духовна скарбниця села» – так кажуть про нинішню школу ії випускники, жителі села. І це не лише тому, що тут працюють надзвичайно талановиті, висококваліфіковані вчителі. У нашій школі працюють творчі особистості, які здійснюють викладацьку, виховну, методичну роботу. Адже талановитого учня гідно навчати і виховувати може пише творчий учитель.

Я - вчитель. Це значить так багато:

Дитину кожну, як себе повинен знати.

Як істину, що мудрі люди знають.

Нести повинен вихованцям правду щиру.

навчаючи іх добру і милосердю,

щоб завжди жили з цілим світом в мирі.

Стояли міцно на земній щоб тверді.

Щоб друзям подивитись в вічі не боятись.

Щоб біль сердець батьківських розуміли,

Щоб мови рідної довіку не цурались, перед спокусами щоб вистоять зуміли.

Ось така вона, наша школа, «непримітна чужим, але рідна мені».